HHC Amnesia 40%

VÝPRODEJ!

Legendární odrůda Amnesie v podobě HHC květů. Palice tvrdé jako kámen a výrazné citrusové aroma, to jsou hlavní znaky těchto vymazlených šišek. Dodáváme v praktickém uzavíratelném kelímku.


Zvolte si variantu:

Cena od 119,00 Kč 219,00 Kč

Legendární odrůda Amnesie v podobě HHC květů. Palice tvrdé jako kámen a výrazné citrusové aroma, to jsou hlavní znaky těchto vymazlených šišek. Dodáváme v praktickém uzavíratelném kelímku.

Co je to HHC?

Hexahydrokanabinol, zkráceně HHC je další z mnoha kanabinoidů, který pochází z konopí. Jedná se o žhavou novinku, která dorazila na český trh z USA.

podobné účinky jako THC, jen více euforické a energické. Až na jeden rozdíl, v ČR je prodej HHC legální

Ukáže se HHC při testu na drogy?

Ačkoliv dle studií HHC funguje obdobně jako THC, standardní drogový test nezjistí přítomnost HHC. Důkazy podporující toto tvrzení jsou prozatím převážně neoficiální.

  • 100% legální, neobsahuje THC
  • příchuť: citrusová, svěží
  • zmírnění bolesti, lepší spánek

Zakoupené květy balíme do speciálních sáčků Doypack, které následně zatavíme a zašleme k Vám. Jako dárek ke každému nákupu dostanete praktický hliníkový kelímek, který je šroubovací, vzduchotěsný a vodoodpudivý, proto si palice můžete vzít kdekoliv a kdykoliv s sebou.

Všechny květy jsou uchovávány ve vzduchotěsných boxech v konstantní vlhkosti 58-62%, v nízké teplotě a v naprosté tmě pro zachování nejlepší kvality a čerstvosti produktu.

  • Při zakoupení více jak 10 gramů nezasíláme na dobírku a je nutno provést platbu předem.
  • Pro velkoodběr nás prosím kontaktujte telefonicky či emailem.

Všechno zboží skladem. 


Není určeno k přímé konzumaci nebo kouření. Tento produkt slouží čistě pro sběratelské účely. Zákaz prodeje mladším 18-ti let. Uchovávejte mimo dosah dětí.