VÍTEJTE NA NAŠICH STRÁNKÁCH 

KRAT-OM.CZ 

Dovážíme pro Vás výběrový kratom rovnou od Indonéských farmářů, který následně laboratorně testuje v České republice a dbáme na jeho skladování. Pro maximální čerstvost a kvalitu kratom objednáváme průběžně maximálně co dva měsíce a necháváme letecky zasílat k nám. Balíme jej do potravinářských sáčků Doypack, které splňují nejpřísnější hygienické standardy a jsou opatřeny ZIP lockem pro správné skladování. 

Můžeme se pochlubit výběrovým zbožím, kratom je sklízen ze stromů, které jsou starší více než 10 let, proto obsahuje vyšší podíl alkaloidu. 

Za posledních 6 let jsme vyzkoušeli již necelých 20 dodavatelů z Indonésie. Víme odkud odebírají největší České e-shopy (včetně těch Pražských a Ostravských), s jejich dodavateli jsme napřímo komunikovali a měli možnost porovnat nejrůznější druhy kratomu. Pod rukama nám prošly tuny kratomu než jsme našli toho správného dodavatele o kterého se s Vámi rádi podělíme.

S radostí Vám můžeme nabídnou jemný, vždy čerstvý a kvalitní kratom za bezkonkurenční ceny s dárkem zdarma ke každé objednávce.

Nejsme jen prodejci, již šestým rokem jsme také "sběratelé", pohodoví a obyčejní lidé, co mají rádi přírodu a férový přístup. Proto se na nás kdykoliv obraťte a my se Vám budeme snažit vyjít co nejvíce vstříc. 

Děkujeme za Váš čas.

Pozdravy slunečného dne přejí 


Manželé a cestovatelé, Tereza + Lukáš 

&

 celý tým krat-om.cz


NAPIŠTE NÁM