NABÍDKA OBCHODNÍ SPOLUPRÁCE

Máte zájem rozšířit nabídku svého e-shopu či prodejny o naše zboží? 

Nabízíme Vám možnost prodeje již hotových produktů připravených k okamžitému prodeji.

Jsme přímým dovozcem a distributorem z Indonésie. Náš certifikovaný kratom můžete zakoupit za velmi kamarádské velkoobchodní ceny s expresní dobou dodání. Garantujeme prvotřídní kvalitu a individuální přístup.

Vše zařídíme za Vás, stačí nám pouze napsat a my Vám navrhneme nejlepší řešení.  

KRATOM VELKOOBCHOD

Nabízíme možnost velkoobchodního odběru certifikovaného kratomu již od 5 kg. V tomto ohledu máme bohaté zkušenosti a kratom máme pro Vás vždy připravený k OKAMŽITÉMU odběru v Praze a Ostravě.

Nabízíme Vám kvalitní, silný a vždy čerstvý kratom, který pro Vás pravidelně dovážíme z jeho domoviny. O tom svědčí i naše recenze a tisíce spokojených zákazníků, mezi nimiž jsou i stálí velkoodběratelé. 

V případě zájmu o velkoobchodní spolupráci nás prosím kontaktujte na podpora@krat-om.cz, nebo vyplňte formulář níže.


BEZ ČEKÁNÍ

Nechcete, nebo nemůžete čekat? Dejte nám vědět a my Vám kratom okamžitě nachystáme a můžete si jej vyzvednout ještě tentýž den v Ostravě, nebo v Praze. Případně zasíláme či rozvážíme autem po domluvě.

BEZ STAROSTÍ

Vše zařídíme za Vás, nemusíte si dělat starosti s objednáváním ze zahraničí, s celní kontrolou a řešením hromady papírů, daní a CLA. 

NESPALTE SE

Nakupte u nás a máte jistotu v daný produkt. Asi každý obchodník se spálil a přišel o peníze, nebo mu dorazil produkt, který neodpovídal jeho představám. Bohužel i my s tímto máme zkušenosti. Proto Vám s tímto rádi pomůžeme a vy se takto vyvarujete těmto problémům a starostem.

VYJÍMEČNÁ KVALITA PRODUKTU

Kratom kupujeme od našeho dlouhodobého dodavatele, který se v tomto odvětí pohybuje již více než 10 let.

Kratom laboratorně testován v ČR!

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

Máte speciální přání, nebo požadavek ohledně doručení, balení, nebo dalších věcí? Nebojte se ozvat a my Vám vyjdeme maximálně vstříc a ve všem rádi vyhovíme a poradíme.

SKVĚLÉ CENY

Díky velkoodběru a dlouhodobých známostí v Indonésie Vám můžeme nabídnout nízké ceny v poměru vysoké kvality produktu. To nám potvrdilo a napsalo již nespočet našich zákazníků, kteří k nám přešli od jiných prodejců.


MÁTE ZÁJEM O SPOLUPRÁCI?

POJĎME TO ROZJET!